Działka budowlana Kaleń
Kaleń, mazowieckie
- 349 999 zł
- 1 400 m²
- 250 zł/m²
Teresa Szałaj
Skontaktuj się
Działka budowlana Kaleń
Kaleń, mazowieckie
zaktualizowane:
9 maja 2026
Działka budowlana Kaleń
Zaktualizowane: 9 maja 2026
349 999 zł 1 400 m² 250 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 349 999 zł (250 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 400 m²
- kształt: prostokąt; długość: 48m; szerokość: 29m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą utwardzoną
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
- Źródło: biuro nieruchomości: AWIKOM Nieruchomości, zaktualizowane: 09.05.2026
- numer ogłoszenia: AKM-GS-55584-34
Lokalizacja
- Adres: Kaleń, Żabia Wola, grodziski, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, obrzeża miasta
Opis nieruchomości
Bardzo ładna , sucha działka budowlana o pow. 1400 m2, położona w miejscowości Kaleń, gm. Żabia Wola . Działka o wymiarach 49x29,2 m, dłuższym bokiem przylega do drogi wewnętrznej. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczony symbolem MN/U, który przewiduje zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną (wolnostojącą lub bliźniaczą) i usługi nieuciążliwe ; budynki gospodarcze i garażowe. (...)
500 055...
500 055 634
600 876 187